Korpen five a side 19/20

LagSVOFGM-IMDP
Amatoria1163244-281621
Movant944140-31916
Zeb FC743026-161015
Kabul River FC1043333-26715
FC Bayern Mûnchen842229-181114
Husaria FC931528-25310
Prins Bertils Bollklubb722333-2498
Tomtarna11001122-87-650

| Tabellinfo | Statistik |

Matchschema och resultat

2019-10-29
19:10Amatoria-Zeb FC
1 - 3
Tisdag Vallåsskolans idrottshall

2019-11-01
19:00Tomtarna-FC Bayern Mûnchen
3 - 11
Fredag Sannarpsgymnasiet idrottshall

2019-11-05
20:30Husaria FC-Amatoria
0 - 2
Tisdag Vallåsskolans idrottshall

2019-11-07
20:00Movant-Kabul River FC
4 - 4
Torsdag Kattegattskolan

2019-11-08
19:00Kabul River FC-Tomtarna
6 - 1
Fredag

2019-11-13
20:10Amatoria-FC Bayern Mûnchen
1 - 1
Onsdag Sannarpsgymnasiets idrottshall
20:45Prins Bertils Bollklubb-Husaria FC
1 - 1

2019-11-14
20:00Zeb FC-Movant
0 - 0
Torsdag Kattegattskolan
20:00Kabul River FC-Zeb FC
2 - 2

2019-11-15
19:00Husaria FC-Kabul River FC
5 - 4
Fredag Sannarpsgymnasiet idrottshall
19:20Tomtarna-Husaria FC
0 - 8

2019-11-20
20:30Husaria FC-FC Bayern Mûnchen
2 - 3
Onsdag Vallåsskolans idrottshall
21:00Amatoria-Prins Bertils Bollklubb
3 - 2

2019-11-22
18:45Kabul River FC-FC Bayern Mûnchen
0 - 3
Fredag Sannarpsgymnasiet idrottshall
19:20FC Bayern Mûnchen-Tomtarna
5 - 2

2019-12-01
18:30Tomtarna-Amatoria
0 - 8
Söndag Vallåsskolans idrottshall

2019-12-04
20:00Prins Bertils Bollklubb-FC Bayern Mûnchen
3 - 3
Onsdag Sannarpsgymnasiets idrottshall
20:30Amatoria-Husaria FC
3 - 1
Vallåsskolans idrottshall

2019-12-08
20:00Prins Bertils Bollklubb-Tomtarna
11 - 1
Söndag Vallåsskolans idrottshall

2019-12-09
19:00Movant-Prins Bertils Bollklubb
5 - 3
Måndag Vallåsskolans idrottshall
19:30Husaria FC-Movant
3 - 5

2019-12-14
18:00Amatoria-Tomtarna
11 - 6
Söndag Vallåsskolans idrottshall

2020-01-11
19:30Kabul River FC-Movant
2 - 1
Söndag Vallåsskolans idrottshall
20:00Zeb FC-Movant
4 - 4

2020-01-14
19:00FC Bayern Mûnchen-Amatoria
1 - 2
Tisdag Vallåsskolans idrottshall

2020-01-19
18:00Zeb FC-Kabul River FC
4 - 2
Söndag Vallåsskolans idrottshall

2020-01-26
18:00Kabul River FC-Amatoria
3 - 3
Söndag Vallåsskolans idrottshall
18:35Amatoria-Kabul River FC
3 - 4

2020-01-29
20:30Zeb FC-Tomtarna
5 - 2
Onsdag Sannarpsgymnasiets idrottshall
21:05Tomtarna-Zeb FC
5 - 8

2020-02-05
20:30Prins Bertils Bollklubb-Movant
5 - 9
Onsdag Vallåsskolans idrottshall
21:00Movant-Amatoria
7 - 7

2020-02-11
20:00FC Bayern Mûnchen-Husaria FC
2 - 5
Tisdag Sannarpsskolan

2020-02-14
18:00Tomtarna-Prins Bertils Bollklubb
2 - 8
Fredag Sannarpsgymnasiets idrottshall

2020-02-23
15:00FC Bayern Mûnchen-Movant
-
18:00Prins Bertils Bollklubb-Amatoria
-
Söndag Vallåsskolans idrottshall

2020-02-28
18:00Tomtarna-Kabul River FC
0 - 6
Fredag Sannarpsgymnasiet idrottshall

2020-03-04
20:00Movant-Husaria FC
5 - 3
Onsdag Sannarpsgymnasiets idrottshall